شرکت رهنما تجارت پاسارگاد ( RTP)

نماینده رسمی انحصاری APLICACIONES TECNOLOGICAS اسپانیا در ایران  بوده و از سال 1385 به صورت تخصصی در زمینه تأمین تجهیزات و اجرای سیستم های حفاظت در برابر صاعقه شامل صاعقه گیر الکترونیکی خازنی اکتیو و برقگیرهای پسیو، سیستم ارتینگ و گراندینگ و همبندی ، تجهیزات کامل جوش های احتراقی ( اگزوترمیک ) ، انواع تجهیزات حفاظت داخلی و ثانویه ( Surge Protection ) و تجهیزات سیستم حفاظت پیشگیرانه  می باشد.

شرکت RTP ضمن عضویت در هیات رئیسه کمیته ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه سندیکای صنعت برق ، همکاری نزدیکی با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و موسسه استاندارد ایران  دارد و اجرای کلیه پروژه های خود را مطابق با استانداردهای بین المللی و دستورالعمل های ابلاغ شده انجام می دهد. پروژه های اجرائی این شرکت شامل پروژه های ساختمانی و مسکونی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، کارخانجات سیمان ، تصفیه خانه ها، جایگاههای سوخت ( بنزین وCNG  ) ، فرودگاهها ، ایستگاههای تقلیل فشار گاز، پالایشگاهها ، کارخانجات تولید محصولات شیمیائی ،صنایع مخابرات و انتقال نیرو ، برجهای اداری و تجاری و بسیاری دیگر از پروژه ها ی دیگر می باشد.

 

خدمات تخصصی ارائه شده شرکت رهنما تجارت پاسارگاد RTP

 

- مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات و اجرای کامل سیستم صاعقه گیر الکترونیکی ( اکتیو )    

- مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات و اجرای کامل سیستم حفاظت در برابر صاعقه ( برقگیر های پسیو )

- مشاوره ، تأمین تجهیزات و اجرای کامل سیستم اتصال به زمین ( ارتینگ و گراندینگ )

- مشاوره و اجرای سیستم ارت فونداسیون و انجام همبندی مطابق با دستورالعمل های سازمان نظام مهندسی

مشاوره و اجرای سیستم ارتینگ دیتا سنتر (SRG  )

- مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات و اجرای کامل سیستم اتاق هایشیلد

- اجرای سیستم همبندی و هم پتانسیل سازی در سیستم های ارتینگ و سازه ها

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره درخصوص سیستمهای حفاظت در برابر صاعقه و ارتینگ می توانید با کارشناسان شرکت رهنما تجارت پاسارگاد تماس داشته باشید .